Reklamowe / Kulinarne

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Pizzeria Trattoria Presto – pierwszy lokal, który zapoczątkował powstanie sieci został otworzony w mieście Łódź, obecnie jest ich pięć. Aleksandrów Łódzki, Pabianice oraz Konstantynów Łódzki również cieszy się obecnością Presto. Sieć rozwija się również w województwie mazowieckim.
Presto specjalizuje się w kuchni włoskiej, więc jeśli Waszym ulubionym daniem jest prawdziwie włoska pizza z pieca opalanego drewnem, pyszne makarony lub kochacie smaczne desery – zajrzyjcie koniecznie!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ZDJĘCIA KULINARNE

Fotografia kulinarna – must have w każdej restauracji. Nawet najmniejsza zmiana dokonywana w karcie menu lub wprowadzenie menu sezonowego, wiąże się z aktualizacją zdjęć potraw na stronie internetowej. Ważne są również zasoby zdjęć do publikacji oraz promowanych postów w mediach społecznościowych, dlatego profesjonalne zdjęcia kulinarne odgrywają tak istotną rolę.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ZDJĘCIA KULINARNE PRODUKTOWE

Fotografia kulinarna produktowa jest nieodłącznym elementem zmian w karcie w Twojej restauracji. Każda zmiana w menu niesie ze sobą zmiany na Twojej stronie internetowej, a także aktualizacje na portalach typu pyszne.pl czy w aplikacji glovo. Zdjęcia produktowe pokazują danie w najlepszy sposób, ponieważ, dzięki temu, że są wykonane na jednolitym tle, inne elementy nie odwracają od niego uwagi.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress