FOTOGRAFIA ŚLUBNA

„Fotografia to sposób na odczuwanie, dotykanie i kochanie.
To, co uchwyciłeś na filmie zostaje uchwycone na zawsze...
Film pamięta małe rzeczy, długo po tym, jak Ty o tym zapomnisz.” ~ Aaron Siskind

Dzień Ślubu jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. To niezwykle ważny moment dla Was – Pary Młodej, dla Waszych rodziców, rodziny, Waszych przyjaciół. To dzień, którym towarzyszy wiele emocji i uczuć. Dzień, w którym łączy się uśmiech i łzy, łzy szczęścia i ze wzruszenia. To dzień pełen wyjątkowych chwil, które pragniemy dla Was uwiecznić i stworzyć niesamowitą pamiątkę na wiele, wiele lat.

Jesteśmy duetem fotografów i uwielbiamy tworzyć reportaże pełne emocji i wyjątkowych chwil. Fotografia ślubna daje nam mnóstwo satysfakcji, a każdy reportaż to również dla nas wspaniałe przeżycie. Pragniemy uwiecznić dla Was wszystkie piękne i ważne chwile tak wspaniałego dnia.

Zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Pracujemy tak, żeby nie zakłócać biegu wydarzeń, staramy się być niewidoczni, żeby pełna uwaga była skupiona na Parze Młodej i gościach. Oczywiście chętnie podpowiemy i pomożemy w razie potrzeby. Ilość oddanych zdjęć ślubnych, forma oddania materiału i sposób obróbki pozostają kwestią otwartą. Ustalamy je zawsze przed zleceniem.

Zapraszamy na naszą stronę Kadr o Was poświęconą fotografii ślubnej. Zapoznacie się na niej dokładnie z naszym portfolio, ofertą, a także znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie pytań, wątpliwości i w celu uzyskania spersonalizowanej oferty zachęcamy do kontaktu.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

SESJA NARZECZEŃSKA

Zastanawiacie się nad sesją narzeczeńską? Zadajecie sobie pytanie „czy warto”? Odpowiedź brzmi: oczywiście! Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja do poznania się z nami bliżej, okazja do przekonania się o sposobie naszej pracy, a co najważniejsze do obycia się z byciem w obiektywie. Dzień Ślubu jest wystarczająco stresujący dla Was, a dzięki sesji narzeczeńskiej nie będziecie dodatkowo stresować się tym, że jesteście fotografowani.

Podczas sesji narzeczeńskiej stworzymy dla Was piękne, pełne miłości fotografie, do których z zachwytem wrócicie po latach. Zdjęcia są niesamowitą pamiątką, która ukazuje jak szybko płynie czas. Właśnie dlatego warto zatrzymać go w kadrach, by później podziwiać, jak Wasza miłość rozwijała się w przestrzeni czasu.

Sesję wykonamy w miejscu, jakie preferujecie. Naturalnie, na luzie, w klimacie i otoczeniu, jakie jest bliskie Waszym sercom. Klimat ma podkreślić Wasz charakter, styl oraz to, co lubicie. Najbardziej jednak ma podkreślić Waszą relację, uczucie jakim się darzycie – miłość. My pozostajemy otwarci na propozycje.
Efekty z sesji narzeczeńskiej możecie także z powodzeniem wykorzystać do udekorowania sali weselnej, na zaproszenia ślubne lub podziękowania dla gości. Razem z fotografią ślubną stworzymy Waszą spójną historię o Waszej miłości.
Sesja zdjęciowa będzie również wspaniałym prezentem dla zakochanych, bliskich Ci osób.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress