FOTOGRAFIA REKLAMOWA

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Pizzeria Trattoria Presto – pierwszy lokal, który zapoczątkował powstanie sieci został otworzony w mieście Łódź, obecnie jest ich pięć. Aleksandrów Łódzki, Pabianice oraz Konstantynów Łódzki również cieszy się obecnością Presto. Sieć rozwija się również w województwie mazowieckim.
Presto specjalizuje się w kuchni włoskiej, więc jeśli Waszym ulubionym daniem jest prawdziwie włoska pizza z pieca opalanego drewnem, pyszne makarony lub kochacie smaczne desery – zajrzyjcie koniecznie!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ZDJĘCIA KULINARNE

Fotografia kulinarna – must have w każdej restauracji. Nawet najmniejsza zmiana dokonywana w karcie menu lub wprowadzenie menu sezonowego, wiąże się z aktualizacją zdjęć potraw na stronie internetowej. Ważne są również zasoby zdjęć do publikacji oraz promowanych postów w mediach społecznościowych, dlatego profesjonalne zdjęcia kulinarne odgrywają tak istotną rolę.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ZDJĘCIA KULINARNE PRODUKTOWE

Fotografia kulinarna produktowa jest nieodłącznym elementem zmian w karcie w Twojej restauracji. Każda zmiana w menu niesie ze sobą zmiany na Twojej stronie internetowej, a także aktualizacje na portalach typu pyszne.pl czy w aplikacji glovo. Zdjęcia produktowe pokazują danie w najlepszy sposób, ponieważ, dzięki temu, że są wykonane na jednolitym tle, inne elementy nie odwracają od niego uwagi.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Fotografia wnętrz to niezbędny element sprzedaży usług, tym bardziej, jeśli chodzi o usługi noclegowe. Profesjonalne zdjęcia i film dla wnętrz sprawdzi się również w restauracjach, hotelach czy biurach. Zdjęcia wnętrz zamieszczone na stronie internetowej czy social mediach przyciągają klientów, którzy nie są od razu zdecydowani na skorzystanie z usług, a ich decyzja zapada w momencie zapoznania się z wystrojem.
Poniżej prezentujemy sesję wnętrza apartamentu w mieście Chorzów.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Zadbaj o odpowiednią prezentację swoich usług w internecie. Profesjonalne sesje zdjęciowe domów, mieszkań, hoteli, pensjonatów lub postępu prac budowlanych inwestycji. Zaktualizuj swoją stronę internetową zamieszczając najlepszej jakości zdjęcia. Zachęć potencjalnego klienta, aby wybrał właśnie Ciebie!

Sesja zdjęciowa ukazująca jeden z etapów budowy w okolicach Łodzi. Zdjęcia do dokumentacji firmowej, na stronę www, a także social media.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress